Carl-Johan Billmark

(Ruotsi, 1804-1870)
Carl-Johan Billmark
(Ruotsi, 1804-1870)

GÖTHA KANAL, bok, "Från Stockholm till Götheborg", 1843, Albert Bonniers förlag med litografier av C.J Billmark.

Halvfranskt skinnband. 24x32.

Slitage, skadat band, gulnade blad med fläckar och smärre skador. Ej genomgången.

Lähtöhinta
1 500 SEK