Kellot
46569

BORDSGARNITYR, ny-Louis Seize-stil, 1800/1900-tal.

Gulmetall samt onyxliknande sten. Kandelabrar med fem ljusarmar samt dekor av lejonmaskaroner, h 51. Bordsur med runt urhus flankerat av pilastrar, h 43.

Lösa delar. Slitage. Sprickor och lagningar.

Lähtöhinta
2 500 SEK