Matsked, bordssked samt matgaffel, spetsmodell, Längd 19 - 22 cm. 6 teskedar, franska liljan. Matgaffel, Danmark 1918. 1 par ljusstakar, höjd 8 cm. Kakspade, 2 skedar, 2 saltskedar, druvsax m.m.
Bruksslitage. En ljusstake ofylld. Repor.