Muut
461999

JARDINIERE, gulmetall med glasinsats, 1900-talets första hälft.

Oval. Dekoration av fasettslipat glas och hänklar i form av växtmotiv och pärlband. Längd 40 cm.

Bruksslitage. Repor, mindre tillverkningsdefekter och nagg. Spår av putsmedel.

Lähtöhinta
1 500 SEK