JOHN HARRIS, färgakvatinter, 1800-tal.

"Mail Change", "The Team", "The Hunting Stud" och "Thorough Breds", från Fores's Stable Scenes. Bladstorlek 54 x 76.

Uppklistrade på pannå. Gulnade. Fläckar och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK