ZOLTAN VON BOER, olja på kuvert, signerad och daterad Malmö 1970.
"After Velasquez". (Påve Innocent X). Kuvertets storlek 10,5 x 24,5.
Ej examinerad ur ram.
Konstsamlarna Marc Moyens och Komei Wachi, grundare av Gallery K, ursprungligen Gallery Marc, i Washington DC.