BARSTOLAR, ett par, "S70-3", Börge Lindau samt Bo Lindekrantz, Lammhults, 1900/2000-tal.

Stomme i kromat stål, sits av vitlackerad plywood.

Bruksslitage, repor, något sneda.

Lähtöhinta
3 000 SEK