ALBERT ENGSTRÖM, teckningar 4 st samt fotografi, tusch/krita, signerad.
Självporträtt, dedikationskort och teckningar. Bildstrl. 17x19 - 30x40.
Gulnad. Slitage, smärre skador och enstaka reva.