TAKLAMPA. Bergboms, 1900-talets mitt.

Mässingsfäste med utstansade stjärnor, skärm klädd i transparent tyg. Reglerbar upphängning. Diameter ca 60 cm.

Mindre slitage och fläckar. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK