Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024
Kellot
454905

ARMBANDSUR, herr, Rolex, GMT-Master, stål/guld, ref 16753, omkring 1980.

Automatisk, datum, glasring guld med brons/guld-färgad insert, diameter 39mm. Jubileeband, guld/stål, viklås, omkrets 20,5cm.

Skador på glas och urtavla, fluorescens skadat, glasring blekt och går ej att vrida. Slitage. Band med slitage. Klockan är i behov av en fullständig service. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
23 000 SEK