FAT, Wiwen Nilsson, silver, 1931, vikt ca 698 g.

Oktogonalt bräm. Gravyrdekor av trädgårdsvy med hus. Stämplad WN, A Nilsson. Diameter ca 32,5 cm.

Med gåvogravyr. Slitage, smärre repor. Tejprester el liknande efter etikett.

Lähtöhinta
6 000 SEK