FILMAFFISCHER, 6 st, Ingmar Bergman, 1900-talets tredje kvartal.
"Une passion", "Fängelse", "Sommarnattens leende" tryck 1961, "Sommar med Monica" tryck 1963, "Smultronstället" tryck 1958 samt "För att inte tala om alla dessa kvinnor" 52x34-99x69.
Slitage, veck. En av dem med skador. Ej examinerad ur ram.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?