Teakfaner samt valnöt, 6 st hyllplan, 1 vitrinskåp med skjutdörrar i glas, skrivbordsdel med draglådor, 2 st tidskriftshylla, 1 st barskåp med vinställ, 1 st skåp med skjutdörrar, 1 st skåp med draglådor.
Bruksslitage, fanersläpp, repor, fläckar.