Bok. Bord och 4 stolar. Stolar med fast stoppad sits. Skinnklädsel. Etikettmärkta. Bordets längd 140. Bredd 80. Höjd 73 cm.
Repor och märken. Något fläckad skiva. Sitsar med fläckar och slitage.