Royal Copenhagen

(Tanska, 1775-)
Royal Copenhagen
(Tanska, 1775-)

SERVISDELAR, 25 delar. porslin "Musselmalet" Royal Copenhagen.

12 cigarrfat, 9 assietter, sockerskål, 3 skålar.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK