GRÄDDKANNOR, 2st, silver, Gustaf Möllenborg, Stockholm varav en 1840. Vikt ca274g.

En invändigt förgylld. Höjd 11 resp 12 cm

Slitage. Enstaka bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK