SERVISPORSLIN, 38 delar, "Blå Vinranka", Percy, Gefle.

Bl a 3 mattallrikar, 9 djupa tallrikar, 10 entrétallrikar, kaffekanna, tillbringare etc. Kaffekannans höjd 17 cm.

Bruksslitage. Några mindre nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK