ULRIKA HYDMAN-VALLIEN, skål, glas, underfång, signerad, Kost Boda Atelier.
Vågig kant, underfång, svart/lila botten med dekor i orange och grönt. Signerad "8UHV AT 965001/300 Kosta Boda Atelier Ulrica HV". Diameter 24,5 höjd 11cm. Etikettmärkt
Obetydligt slitage.