Daniel Ii Pasmore

(Yhdistynyt kuningaskunta, Verksam omkring 1829-1891)
Daniel Ii Pasmore

DANIEL II PASMORE, tillskriven, olja på duk, signerad.

Man och kvinna vid bord. 45x34 cm.

Ytslitage, krackelyrer, retuscher.

Lähtöhinta
5 000 SEK