Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, "På Kryss" Björn Hultén, samt "Viken", Gunnila Norin, 1900-talets andra hälft.

4 stolar, fällbara, klädda med canvastyg, "På Kryss" design Björn Hultén. Bord "Viken", design Gunilla Norin. Diameter 110. Höjd 73 cm.

Slitage. Repor och märken. Klädsel med slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK