Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024

STOLAR, ett par. Senbarock. England, Omkring 1700.

Betsad ek. Uppsvängt genombrutet krön. Spjälad rygg. Svarvade kopplade ben.

Bruksslitage. Märken och repor. Torrsprickor. Senare förstärkningar och lagningar.

Lähtöhinta
3 000 SEK