Korut
432597

SAFIR, blå, 351.4 ct.

SAFIR, blå, 351.4 ct.

Fasetterad oval form. Oinfattad. 47 x 29 x 21 mm. Carathalt och uppgifter enligt medföljande certifikat.

Något slitage. Mindre repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK