PETER DAHL, 85 st färg- och sv/v litografier, 1984, samtliga signerade med blyerts, utgiven av Galerie Aix, Stockholm.
Portföljen "Carl Michael Bellman: Fredmans Epistlar". Tryckt hos Grafiktryckarna, Nacka. 40 st ramade, resterande 45 förvarade lösa i två skyddsportföljer klädda i grönt tyg. Bladstorlek vardera 43 x 29,5 cm, 43 x 59 cm respektive 43 x 88 cm.
Original emballage med slitage.