TRÄDGÅRDSBÄNK, Arnold Merckx, "Extremis", Formgiven 1998.

Rak form på fyra raka ben. Sits och rygg i teak. Underrede i aluminium och stål. Längd: 180 cm.

Slitage, repor, stötskador.

Lähtöhinta
4 000 SEK