DOCKOR, 2 st samt DOCKHUVUD. Cellba Celluloidwarenfabrik, Rheinische samt Japan. 1900-talets första hälft/mitt.

Celluloid, den större med ögon av glas. Höjd 14, 29 samt 43 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK