"Redemption", Floria Sigismondi, Die Gestalten Verlag, Berlin, 1998. "Mark Morrisroe", bl a Klaus Ottomann, Twin Palms Publishers, första upplagan vilken består av 4000 exemplar, 1999. "Soul", Trica Jones, Taschen, 1998 (häftad).
Slitage, ytliga repor och smärre nagg. Ej fullständigt genomgångna.