FOTOLITTERATUR, "LaChapelle Land", fotografier av David LaChapelle, första upplagan, numrerad 07372, New York, 1996.
"LaChapelle Land", fotografier av David LaChapelle. Första upplagan ur vilken samtliga är numrerade, Simon & Schuster/Callaway, New York, 1996. I kassett/skyddslåda. Innehåller verk vilka skapats för tidningsmagasin som bland annat Interview, Vogue, Details och The Face mellan åren 1991 och 1996.
Smärre slitage, ytliga repor, mindre nagg. Ej fullständigt genomgången.