PARTI FOTOLITTERATUR, 3 st, bland annat "Star Trak", Anton Corbijn, signerad, 2005.
"Star Trak", Anton Corbijn, Schirmer/Mosel, tysk/engelsk utgåva, 2005. Signerad av Anton Corbjin. "Polaroids", Helmut Newton, engelsk/tysk/spansk utgåva, Taschen, 2011. "Portraits", Helmut Newton, Schirmer Art Books, 1993 (häftad).
Slitage, ytliga repor och nagg. Ej fullständigt genomgångna. Smärre missfärgning.