Gustaf Carleman

(Ruotsi, 1821-1911)
Gustaf Carleman
(Ruotsi, 1821-1911)

GUSTAF CARLEMAN, olja på duk, signerad och otydligt daterad.

Barn på klippa. 53x41 cm.

Ytslitage, krackelyrer, fläckar. Senare ytbehandling. Mindre retuscher.

Lähtöhinta
4 000 SEK