Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024
Kellot
427018

PARTI UR, ca 28 st, 1900-tal.

PARTI UR, ca 28 st, 1900-tal.

Bla Seiko, stål, ljussurtavala märkt "waterproof 17 jewels", stavindex, datum visare, diam ca 35 mm, plexiglas. Även Omega, Seamaster, stål, ljusurtavla med guldfärgad index, liten skundvisare, diam ca 36 mm, plxiglas. Armbandsur samt fickur. Några i silver.

Ej fullständigt genomgånget. Ej funktionstestad. Bucklor. Skador. Slitage. Repor. Anlupet.

Lähtöhinta
3 000 SEK