KLÄDHÄNGARE samt HERRBETJÄNT, 1900-talets mitt.

Klädhängare av svärtad metall, höjd ca 180 cm. Herrbetjänt, betsat trä, höjd 98 cm.

Några repor och märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK