JOHAN GUSTAF SANDBERG, ett par, olja på duk, en signerad J.G Sandberg.
Gustav Vasa och Gustav II Adolf. Vardera 40 x 30,5 cm. Samtida krönta ramar.
Repor. Krackeleringar. Tryckmärken.