Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024

KONSTBÖCKER, 3 vol, bla "Lennart Jirlow, litografier I, 1966-1992", numr 330/3000, Göteborg 1992.

"Hommage à Joan Miró", Paris 1972, "Vers un nouvel humanisme?", Milano 1967. Helband varav två med pappersomslag.

Slitage, omslagen med smärre skador, ej genomgångna.

Lähtöhinta
2 000 SEK