ÖRONLAPPSFÅTÖLJER MED FOTPALL, ett par, chesterfieldstil, 1900-talets andra hälft.

Klädda i mörkbrunt läder, knapphäftade. Hög svängd rygg, svängda ben. Höjd 115 cm.

Slitage, ställvis hårt, lädret med skador, smärre torksprickor. Några spik saknas.

Lähtöhinta
5 000 SEK