Snedställd front i glas. Stomme i kromad metall. Sockel i vit marmor. Två hyllplan i glas. Bredd 95, djup 60, höjd 68 cm.
Slitage, repor. Stomme med smärre anlöpning. Obetydlig kantnagg.