JAPANSKA TRÄSNITT, 3st, bla Ando Utagawa Hiroshige, 1800-tal.
2 st med motiv av landskap. 1 st med mot av fåglar samt rosor. Ca 34x23, 35x24 samt 33x23 cm.
Smärre slitage, gulnade, fläckar, mjuka veck. Ej examinerad ur ram.