SOPPSLEV, silver, "Engelsk snäck", GT Folcker, Stockholm 1855. Vikt ca 200 gram.

Längd ca 37,5 cm.

Slitage, obetydliga stämplar på skopan, stämplade initialer.

Lähtöhinta
2 500 SEK