LINNETYG, G.P. & J. Baker, 1970-80-tal.

Motiv av blom- och växtslingor samt fåglar. Två våder, ej sydda, 220x130 cm per styck.

Obetydligt slitage, ett litet hål i en övre kant.

Lähtöhinta
1 500 SEK