FILMMEMORABILIA, promotionfotografier, 35 st, 1930-, 1940-samt 1950-tal.

Bl a Ingrid Bergman i "Casablanca", Shirley Temple i "The little princess", Cary Grant, Helan och Halvan. Bildstorlek ca 24 x 18 - 24,5 x 20 (varierande storlek).

Slitage, nagg, avrivna delar, hål (från bland annat hålslagare). Repor och missfärgning. Skriven text på några. En Bild i papper medföljer.

Lähtöhinta
1 500 SEK