Målvaktsklubba med autografer från olika svenska landslagsspelare. Signaturer från 1981-83. Bland annat autografer från följande spelare: Pelle Lindbergh, Thomas Steen, Göte Wälitalo, Anders Håkansson, Ankan Parmström, Bengt Lundholm, Anders Kallur, Jörgen Pettersson, Thomas Jonsson, Lars Molin, Peter "Pekka" Lindmark med flera. Totalt ca 24 stycken autografer. Längd 155 cm. Klubban märkt "Lindberg", troligtvis från 1980.
Slitage, repor.