PARTI MÄRKLIN, 9st lok och vagnar, 1900-talets andra hälft.
Skala H0. Lok 3043 i originalkartong, lok 3080 i originalkartong, godsvagn 4509 i originalkartong, godsvagn 4607 i originalkartong samt tre godsvagnar, transformator, räls, varav två par växelpar 5121 samt korsning 5114 i originalkartonger. Godsvagn, Liliput, Österrike, i originalask medföljer.
Slitage. Ej funktionstestad. Enstaka rälsdelar med bucklor. Kartonger med skador.