SÄNGGAVLAR, ett par, 8 delar, Louis XV-stil med rotting, 1900-talets mitt

Skuren dekor, gavlar med rotting. Innermått ca100 x 195 cm. Yttermått ca längd 209 bredd 1100 höjd 77 resp 92 cm.

Slitage. Avslag. Repor. Sprickor. Rotting med skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK