Charles James Lauder

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1841-1920)
Charles James Lauder

CHARLES JAMES LAUDER, olja på duk, signerad.

Äldre man vid fiskehamn. 51 x 30.

Krackeleringar. Repor, en med ljust parti.

Lähtöhinta
5 000 SEK