Bestående av soffa och 2 fåtöljer. Teak. Lösa plymåer med blå klädsel. Soffans längd 190 cm. Extra resåer medföljer.
Bruksslitage. Torkad stoppning. Resåer med skador. Kompletterade med lösa plywoodskivor.