SATSBORD, 4 delar, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Fanerade. Parställda kopplade ben. Längd 32-47, bredd 29-33, höjd 66-69 cm.

Lätt rangliga. Fläckar och slitage. Det mindre bord trögt att dra ut.

Lähtöhinta
1 800 SEK