SOFFA, "Divano Plinio", Plinio il Giovane, Italien, 2000-tal.

Laserad ek. Dynor klädda med plommonfärgat möbeltyg. Längd 164 cm. Formgiven 1975.

Lättare bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK