Korut
404900

RING, 14k vitguld med briljantslipad diamant ca 0.97 ct, 2000-tal. Vikt 3 g.

Kvalitet ca N-Z/SI. Storlek 17,5/55.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
10 000 SEK