"Olympiska spelen i Stockholm 1912 Måndagen den 8 Juli Stadion-program".
"Olympiska spelen i Stockholm 1912 Skjutning"
"Jeux Olympiques A Stockholm 1912 Pentahlon Moderene"
"Olympiska spelen i Stockholm 1912 Banan för Marathonloppet"
Spelplan från OS 1912. Bilaga till Julstämning 1912.
Slitage. Ej genomgånget. Fläckar. Skador.