TAKLAMPA, Gaetano Sciolari, Italien, 1900-talets fjärde kvartal. Höjd 110 cm.

Vitmetall med 35 ljuspunkter. Diameter 105 cm.

Bruksslitage. Ytsmuts samt en del lösa dekorbitar. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
6 000 SEK