HANDVÄSKA, Chanel.
Beige skinn med stickningar i beige, logo prytt framsida. Handtag delvis i skinn och sköldpaddsimitation i brunplast. Fodrad i beige tyg, invändigt två fack med dragkedja. Stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY" samt numrerad. 30x25x11 cm.
Smärre bruksslitage, enstaka fläck invändig.